Arkana Miłości – Gry Erotyczne

Zawsze zastanawiałam się, po co ludziom gry erotyczne? Czy mają tak mało wyobraźni, że potrzebują pomocy z „zewnątrz”? Czy tak bardzo nudzą się swoim partnerem/ partnerami, że muszą się czymś zająć, aby nie zasnąć w łóżku? Niektórzy twierdzą, że potrzebują czegoś na „podgrzanie atmosfery”. Ja osobiście nie potrzebuję, dlatego też ciężko mi to zrozumieć. Może jakbym miała innego partnera, rozumiałabym tego typu wypowiedzi. Póki co, jest mi tu zupełnie obce. Tak samo, jak obcy był mi temat gier erotycznych.

Uznałam, że jeśli czegoś się nie zna, to trzeba to poznać. Gdy czegoś się nie próbowało, trzeba wypróbować, aby móc ocenić, wypowiedzieć się na ten temat i mieć pewność, że to faktycznie nie dla nas. Dlatego też postanowiłam zrecenzować grę Arkana Miłości.

arkana

Podjęłam wyzwanie. Grałam. Co mogę powiedzieć? Było to dziwne doświadczenie. Dziwne, gdyż nie do końca byłam do tego przekonana. I myślę sobie, że nie jestem odpowiednim targetem, jeśli chodzi o tego typu rozrywki. Nie mniej, powoli zaczynam rozumieć, czemu one mają służyć. Dociera do mnie, że dla niektórych mogą być one jakiegoś rodzaju ułatwieniem, pomocą, aby odbyć stosunek. Pytanie tylko, czy jak ktoś nie jest przekonany czy chce, to czy seks powinien uprawiać? Nie sądzę.

Jednakże niektórzy potrzebują takiego wspomagacza. Gry erotycznej, będącą jednocześnie nietypową grą wstępną. Gry, której przygotowanie wymagało od twórców dużo pracy i zaangażowania, bo jest wykonana na na prawdę wysokim poziomie. Także z racji tego, że niedługo walentynki (święto, którego też nie rozumiem), to daję plusa karciance Arkana Miłości.

Ale spokojnie, ten jeden post, to nie będzie wszystko, co napiszę na ten temat. Są jakby trzy gry, będą też trzy recenzje. Po tym oto wstępie, tłumaczącym mój stosunek do tego typu gier, ukażą się obszerniejsze oceny każdej po kolei. Prawdopodobnie już niebawem, w ciągu kilku dni będziecie mogli się z nimi zapoznać. Będą to:

1. Arkana Miłości
2. Arkana Miłości: Kochankowie
3. Arkana Miłości: Dominacja

Zatem wyczekujcie nowych tekstów. A tymczasem mam do Was pytanie. Czym dla Was są gry erotyczne? Po co to, na co to komu? 😉