Współpraca

Nie ważne czy jesteś super hiper znany czy nikt o Tobie nie słyszał.
Nie istotne czy Twoje dzieło odniesie olbrzymi sukces czy okaże się tworem, po który nawet najbliżsi znajomi nie będą chcieli sięgnąć.
Nie obchodzi mnie czy na promocję chcesz wydać równowartość domu w centrum wielkiego miasta czy dziennej pensji bezrobotnego, któremu nie przyznali zasiłku.
Dla mnie te rzeczy nie są kluczowe. Zwracam uwagę na coś innego.

Według mnie, przy współpracy najważniejsze są: warunki. I nie chodzi tu o to jakie są, tylko o samo to, aby były. Nawiązując jakąkolwiek współpracę, lubię (i chcę) mieć jasno określone warunki. Ustalenie na wstępie wymagań względem mnie, ale także tego co oferuje druga strona, jest istotne. Wiemy co mamy do zrobienia, co jest od nas wymagane. Nie mając tych wytycznych, nie sposób wywiązać się z danej umowy. Nie znając tych „zasad” nie jest się w stanie sprostać oczekiwaniom drugiej strony i usatysfakcjonować jej swoim działaniem. Zatem jeśli z góry wiem, że satysfakcji nie dam i owym oczekiwaniom nie jestem w stanie sprostać – nie podejmę się takiej współpracy, bo zwyczajnie jest to nie fair. A ja nie lubię być nie fair. Nie chcę być nie fair. I nie zamierzam być nie fair.

Rozglądając się po mojej blogowej przestrzeni, można się zorientować mniej więcej co lubię. Rzeczy, które lubię chętnie promuję. Aczkolwiek nie ma tu wszystkiego. Ten mój internetowy kącik cały czas ewoluuje, bo z czasem odkrywam co raz więcej interesujących rzeczy, o których mam chęć pisać.

Wniosek? Nie zamykam się na nic. Jeśli coś mnie zaintryguje, będę chciała to poznać – poznam to i sprawdzę, czy początkowa fascynacja danym pomysłem była słuszna. Uwielbiam ciekawe inicjatywy i z wielką przyjemnością je promuję. A jeśli Ty chcesz sprawdzić czy dany pomysł mi się spodoba i będę chciała Cię w nim wesprzeć w jakiś sposób, pisz śmiało:

kontakt[at]agapilecka.pl

Do tej pory podjęłam współpracę z… Lista znajdziesz tutaj: Współpracuję.

  • Facebook
  • Google+