… mnie

O sobie to akurat pisać nie lubię, za to pisać lubię bardzo. I może w kontekście tego pisania właśnie, tutaj coś powiem.

Moje teksty pojawiają się w różnych miejscach. Czasem za sprawą konkursów, czasem tak po prostu. W pewnych miejscach są sporadycznie, w innych za sprawą stałej współpracy.

Jestem recenzentką literacką na portalu Wywrota.pl, Niedobre Literki, Kostnica.com.pl, felietonistką w magazynie historyczno- społeczno- kulturalnym Karaimów: Awazymyz, który publikowany jest także w wersji papierowej. Zdarzało mi się trafić na Carpe Noctem, a także do miesięcznika psychologicznego: Charaktery, czy też marketingowego: Brief. W tych miejscach pojawiają się głównie moje teksty publicystyczne.

Jednakże piszę też rzeczy o wiele mniej poważne, fikcyjne czy wręcz (nie bójmy się użyć tego słowa): głupie. Nie przepadam za przypisywaniem gatunków tekstom, tym bardziej, że niekiedy jest to cholernie trudne. Aczkolwiek moje twory oscylują w okolicach jakiegoś horroru, gdzie wpadają czasem w gore czy inne dziwne odmiany, a znacznie częściej bizarro. Tak, bizarro twórczo jest mi chyba najbliższe, głównie dlatego, że jest najdurniejsze. A jak to mówią: „głupie jest fajne!”. Dlatego też cyklicznie pojawiam się na portalu Niedobre Literki, wraz z moimi dziwnymi tworami.

Oczywiście nie jest to jedyne miejsce gdzie można mnie przeczytać. Z czasem owych miejsc jest coraz więcej. Powoli wkraczam też na papier, niezależnie od tego czy Wam się to podoba, czy nie. Tworzę treści dość specyficzne, które pewnie nie każdemu przypadną do gustu. Ale lubię to robić i robić będę, bo daje mi to olbrzymią satysfakcję.

Tyle o mnie. Skrótowo bardzo i tylko w kontekście pisania, ale póki co, tyle musi Wam wystarczyć.
A co tam, zaszaleję! Jakby ktoś chciał dogrzebać się do moich tekstów, to tu jest krótka lista: Publikacje

Zdjęcie przerobione i doprowadzone do stanu używalności przez: Krzysztof Korsarz Biliński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  • Facebook
  • Google+