Legends of Labyrinth – zapowiedź

Z pewnością kojarzycie wydawnictwo Let’s Play. Swing, Arkana Miłości, Melanżeria i to, co według mnie najlepsze: Labyrinth. Tak, to wszystko ich dzieła. Zresztą o grze Labyrinth całkiem niedawno pisałam, z powodu nowej, ulepszonej edycji i mojego patronatu sprawowanego nad nią. Twórcy poszli krok dalej. Widząc jaki sukces odniosła gra, stworzyli coś opartego o to Labyrinthowe uniwersum. Już niebawem…

LOGO

Czuje się zaszczycona i szczęśliwa, mogąc patronować także tej pozycji. Co tym razem nas czeka?

Twórcy „wyciągnęli” z Labyrinthu dobrze nam znanych bohaterów i umieścili ich na kartach. Tym razem będziemy mieć do czynienia właśnie z karcianką, w której trzeba sporo myśleć, kombinować, ale znajdzie się też miejsce na negatywną interakcję.

Legends of Labyrinth, to prequel gry Labyrinth: Paths of Destiny. Cała akcja rozgrywa się, nim postacie odnalazły Labyrinth. Teraz nasze zadanie polega na tym, aby skompletować swoją drużynę, co wydaje się być przyjemną opcją, zważywszy na niezmiennie piękną i przyciągającą szatę graficzną. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać, aż wystartuje kampania na wspieram. to. Planowany termin: jesień. O starcie zbiórki z pewnością będę informować!

WIZUALIZACJA GRY

Zawartość pudełka:
9 kart Drużyn,
46 kart Bohaterów,
55 kart Działań,
4 komplety znaczników graczy,
Instrukcja

Dane Podstawowe:
Ilość graczy: 2-4,
Wiek graczy: 14+,
Czas gry: 45 – 60 minut,
Autor: Kamil Matuszak,
Wydawca: LET’S PLAY Mateusz Pronobis,
Grafika: Marek Roliński,

LetsPlayLogo

EDIT:
Link do kampanii na Wspieram.to: https://wspieram.to/LoL