Poland Escape 2019 – zapowiedź

Wiecie, że lubię escape roomy, nie? I różne zgadywanki i inne tego typu rzeczy. Nie, nie mówię, że jestem w nie dobra, w żadnym wypadku nie to mam na myśli. Mówię, że lubię tego typu rozrywkę. Bardzo lubię. Jaram się straszliwie za każdym razem gdy mam okazję wziąć udział w czymś takim, pójść gdzieś, zagrać w coś, rozwiązać coś. I zawsze, gdy tylko jest taka okazja, polecam tę formę zabawy innym. Bo uważam, że to fajna rzecz, że warto się w to bawić, a nawet jeśli nie bawić, to chociaż spróbować, by wiedzieć czy to atrakcja dla nas czy raczej nie. (Myślę, że raczej tak). No ok, ale o co chodzi?

Chodzi o to, że znów będę Wam polecać rzecz zagadkowo – powiązaną. Tym razem jest to event, któremu mam przyjemność patronować. Wydarzenie, o którym będę trąbić, gdyż uważam, że jest tego godne i warto spróbować swych sił, zmierzyć się z innymi i przede wszystkim: dobrze się bawić! Nadchodzi Poland Escape 2019!

PE19_logo_white_bg

Czym jest Poland Escape?

Są to eskejprumowe mistrzostwa Polski, jednak w tym roku nie będą się ograniczać tylko do naszego kraju, ale będą międzynarodowe. Oznacza to, że ludzie z całego świata mogą wziąć udział w rozgrywkach, w dodatku za darmo!

Tak, dobrze przeczytaliście, udział jest darmowy! Zatem organizuj ludzi, skrzyknij ekipę składającą się od 2 do 4 osób i wio! Do dzieła!

Co Cię czeka?

Najpierw eliminacje internetowe. Jak dobrze pójdzie to eliminacje lokalne w specjalnie przygotowanym pokoju i na koniec półfinał oraz finał w Poznaniu. No a poza tym wspaniała zabawa – choć tego raczej nie muszę dodawać.

Harmonogram:

Odpalenie zapisów drużyn do etapu internetowego: nie później niż 15 kwietnia 2019
Początek etapu internetowego: 11 maja o 18:00 CET
Zakończenie etapu internetowego: 12 maja o 00:00 CET (z soboty na niedzielę)
Wyniki etapu internetowego: nie później niż 18 maja
Etap lokalny: 8-9 czerwca, Galeria Malta, Poznań
Półfinały i finał: wkrótce więcej informacji

FB_1200_900

Ważne linki:
Strona internetowa, aktualności, wyniki:polandescape.com/
Eliminacje internetowe: polandescape.lockme.pl
Facebook: facebook.com/PolandEscape/

To co? Kto zamierza spróbować swych sił? Kto podejmie wyzwanie? Hm? Co Wy na to? 😀

REJESTRACJA:

Zarejestrować można się tutaj: https://polandescape.lockme.pl/

Poniżej info techniczne od organizatorów:

Kapitan musi wypełnić formularz, w którym poda adresy mailowe pozostałych członków teamu, na które zostaną wysłane zaproszenia do drużyny. Każdy zawodnik musi kliknąć w przesłanego mu systemowo (wygenerowanego przez kapitana) linka. I to wszystko! Proste, nie?

W stosunku do poprzedniego roku zmieniło się kilka kwestii. Oto najważniejsze z nich:
– Nie można zmienić nazwy drużyny po zapisaniu: przemyślcie więc dobrze, jak chcecie się nazywać.
– Formularz jest wypełniany przez kapitana, który wypełnia go między innymi mailami osób, które chce zaprosić do drużyny. Bądźcie uważni i nie zróbcie literówek w adresach mailowych swoich kompanów ani nie dodawajcie nieaktualnych adresów e-mailowych!
– Po zapisaniu drużyny nie można ani dodać nowych członków, ani ich usunąć. Nie zapisujcie dodatkowych osób “na zapchanie”, jeżeli nie jesteście pewni, że będą mogli wziąć udział w dalszych etapach PolandEscape, ponieważ drużyna ulegnie dyskwalifikacji, jeżeli np. na miejscu późniejszych eliminacji lokalnych pojawi się tylko część zawodników.