Poland Escape 2019 – zapowiedź

Wiecie, że lubię escape roomy, nie? I różne zgadywanki i inne tego typu rzeczy. Nie, nie mówię, że jestem w nie dobra, w żadnym wypadku nie to mam na myśli. Mówię, że lubię tego typu rozrywkę. Bardzo lubię. Jaram się straszliwie za każdym razem gdy mam okazję wziąć udział w czymś takim, pójść gdzieś, zagrać w coś, rozwiązać coś. I zawsze, gdy tylko jest taka okazja, polecam tę formę zabawy innym. Bo uważam, że to fajna rzecz, że warto się w to bawić, a nawet jeśli nie bawić, to chociaż spróbować, by wiedzieć czy to atrakcja dla nas czy raczej nie. (Myślę, że raczej tak). No ok, ale o co chodzi?

Chodzi o to, że znów będę Wam polecać rzecz zagadkowo – powiązaną. Tym razem jest to event, któremu mam przyjemność patronować. Wydarzenie, o którym będę trąbić, gdyż uważam, że jest tego godne i warto spróbować swych sił, zmierzyć się z innymi i przede wszystkim: dobrze się bawić! Nadchodzi Poland Escape 2019!

PE19_logo_white_bg

Czym jest Poland Escape?

Są to eskejprumowe mistrzostwa Polski, jednak w tym roku nie będą się ograniczać tylko do naszego kraju, ale będą międzynarodowe. Oznacza to, że ludzie z całego świata mogą wziąć udział w rozgrywkach, w dodatku za darmo!

Tak, dobrze przeczytaliście, udział jest darmowy! Zatem organizuj ludzi, skrzyknij ekipę składającą się od 2 do 4 osób i wio! Do dzieła!

Co Cię czeka?

Najpierw eliminacje internetowe. Jak dobrze pójdzie to eliminacje lokalne w specjalnie przygotowanym pokoju i na koniec półfinał oraz finał w Poznaniu. No a poza tym wspaniała zabawa – choć tego raczej nie muszę dodawać.

Harmonogram:

Odpalenie zapisów drużyn do etapu internetowego: nie później niż 15 kwietnia 2019
Początek etapu internetowego: 11 maja o 18:00 CET
Zakończenie etapu internetowego: 12 maja o 00:00 CET (z soboty na niedzielę)
Wyniki etapu internetowego: nie później niż 18 maja
Etap lokalny: 8-9 czerwca, Galeria Malta, Poznań
Półfinały i finał: wkrótce więcej informacji

FB_1200_900

Ważne linki:
Strona internetowa, aktualności, wyniki:polandescape.com/
Eliminacje internetowe: polandescape.lockme.pl
Facebook: facebook.com/PolandEscape/

To co? Kto zamierza spróbować swych sił? Kto podejmie wyzwanie? Hm? Co Wy na to? 😀

REJESTRACJA:

Zarejestrować można się tutaj: https://polandescape.lockme.pl/

Poniżej info techniczne od organizatorów:

Kapitan musi wypełnić formularz, w którym poda adresy mailowe pozostałych członków teamu, na które zostaną wysłane zaproszenia do drużyny. Każdy zawodnik musi kliknąć w przesłanego mu systemowo (wygenerowanego przez kapitana) linka. I to wszystko! Proste, nie?

W stosunku do poprzedniego roku zmieniło się kilka kwestii. Oto najważniejsze z nich:
– Nie można zmienić nazwy drużyny po zapisaniu: przemyślcie więc dobrze, jak chcecie się nazywać.
– Formularz jest wypełniany przez kapitana, który wypełnia go między innymi mailami osób, które chce zaprosić do drużyny. Bądźcie uważni i nie zróbcie literówek w adresach mailowych swoich kompanów ani nie dodawajcie nieaktualnych adresów e-mailowych!
– Po zapisaniu drużyny nie można ani dodać nowych członków, ani ich usunąć. Nie zapisujcie dodatkowych osób “na zapchanie”, jeżeli nie jesteście pewni, że będą mogli wziąć udział w dalszych etapach PolandEscape, ponieważ drużyna ulegnie dyskwalifikacji, jeżeli np. na miejscu późniejszych eliminacji lokalnych pojawi się tylko część zawodników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *