I AM ZOMBIE – Wspieram.to

Jaki wiecie lubię zombie. Lubię też różnego rodzaju gry. Zatem nie trudno się domyślić, że lubię gry o zombie. Jednakże w większości tych gier, jest się „sobą” i próbuje się przetrwać apokalipsę. Gra się przeciw zombiakom, zabijając je, uciekając przed nimi. A co by było, gdyby tak odwrócić role? Na taki pomysł wpadł Mark Rein-Hagen. Wpadł na pomysł genialny i stworzył system live RPG w którym gracze wcielają się w zombiaki.

logo-iaz-orange-1(1)

W skład zestawu I AM ZOMBIE wchodzi:
– instrukcja, objaśnienie działania systemu
– karty ID do tworzenia postaci
– żetony
– dziennik
– zestaw kości

IAZ_product-banner-960x600

Zapowiada się intrygująco. Wygląda wyśmienicie. Dlatego też bardzo się cieszę, że wydawnictwo Lynx Games niebawem rusza z kampanią na wspieram.to, byśmy mogli cieszyć się polską edycją gry.

A to co cieszy mnie jeszcze bardziej, to fakt iż trochę będę mieszać swoimi łapkami i też walczyć o wydanie I AM ZOMBIE. agapilecka.pl patronaci po raz kolejny i wzięła pod swoje skrzydła tego RPGa. Oficjalnie rozpoczęłam współpracę z Lynx Games i teraz dzielę się z Wami tym dobrym newsem.

Zatem jeśli chcecie stać się Toksykami (bo tak określane są tu żywe trupy), to warto śledzić co się dzieje w temacie. Już teraz mogę zdradzić, że akcja ma wystartować 20.01.2017. Z pewnością będę informować o postępach na swoim fanpage’u . Ale radzę też obczaić co się dzieje na: http://purgatorypress.pl/, bo to właśnie tam możecie zaczerpnąć więcej szczegółów odnośnie projektu.

Link do kampanii na wspieram.to:
https://wspieram.to/iaz