Arkana Miłości – Kochankowie

Arkana Miłości – Kochankowie to jak łatwo się domyślić, gra erotyczna. A w zasadzie to nie gra, a wyłącznie dodatek do gry, o czym warto pamiętać. Dlatego też nie będę się tu za dużo rozpisywać. „Kochankowie” nie działają niezależnie. Musimy ich podłączyć do talii podstawowej i dopiero możemy rozpocząć rozgrywkę.

O podstawowej wersji gry pisałam ostatnio (TUTAJ LINK), więc wady oraz zalety pozostają bez zmian. Ale trzeba by się zastanowić standardowo…

Co mamy w pudle?

– 24 karty

I tyle. Żadnej instrukcji. Nic. Małe, cieniutkie pudełeczko z 24 kartami.

To może dalej…

O co w tym wszystkim chodzi?

Dokładnie tak jak w Arkana Miłości. Dokładamy karty do podstawowej talii, dzięki czemu mamy ich więcej. Mamy więcej aktywności, więcej zabawy, więcej przyjemności… W sumie więcej wszystkiego. Nie dużo, ale jednak WIĘCEJ, niż mieliśmy poprzednio.

arkkochan

Wyzwania jakie tu mamy, są trochę bardziej interesujące. O ile w przypadku wersji standardowej, bywały one nudne, tak tu są bardziej urozmaicone. Oczywiście „bardziej urozmaicone”, nie znaczy „super, hiper kreatywne”, bo i w tym przypadku szału nie ma. Jest ciekawiej, ale jeszcze to nie to.

Są też zadania do których potrzebny nam dodatkowy sprzęt, jak np. wibrator albo… pluszowy miś… Jak ktoś nie ma takich rzeczy pod ręką, to najlepiej od razu wyjąć karty z talii, żeby nie robić niepotrzebnie nadziei partnerce/ partnerowi/ partnerom.

To co wyróżnia tę wersję gry i niewątpliwie zasługuje na uznanie, to dodatkowy rodzaj kart. Pojawiają się tu tzw. „Atuty”. Karta Atuty ma specjalne właściwości. Otóż używamy ją raz, a działa długo, długo i jeszcze trochę. A w zasadzie, to do końca rozgrywki. To ciekawe urozmaicenie.

Cóż jeszcze mogę dodać? W zasadzie nie wiele. Jednakże myślę, że jeśli ktoś decyduje się zakupić Arkana Miłości, to ten dodatek będzie idealny. Nie ma co się bawić w wersję podstawową, jeśli można od razu dorzucić kilka ciekawych wyzwań do puli rozkoszy, prawda?

Informacje ze strony wydawcy:
Liczba graczy: od 2 osób
Wiek: od 18 lat
Czas gry: 20 – 60 minut
Wydawca: Let’s Play

Za grę dziękuję Wydawnictwu Gier:
LetsPlayLogo