Pełzająca Śmierć – Tomasz Siwiec – Zapowiedź

Wydawnictwo Phantom Books, chwilę po „Nienasyconym” Łukasza Radeckiego, startuje z kolejną pozycją. Tym razem będzie to animal horror. Tomasz Siwiec zaserwuje nam „Pełzającą Śmierć” czyli opowieść o… cmentarnych larwach.

Zapowiedź wydawcy:
„Wskutek nielegalnego składowania odpadów dochodzi do skażenia gleby na miejskim cmentarzu. Wkrótce zaczynają ginąć ludzie, a wszystko wskazuje na to, że cmentarnym larwom przestało wystarczać martwe mięso znajdujące się pod ziemią…”

pelzajaca

Dodatkowo w książce pojawi się pięć opowiadań autora:
– Odlew
– Rozumiesz, skarbeńku
– Tylko przez chwilę
– Misja
– Skóra

Format: 175/110mm
stron 130

No i rzecz najistotniejsza: agapilecka.pl patronuje tej pozycji. A poza tym, że patronuje, to nie może się doczekać. Na samo wspomnienie czasów przewalania książek w antykwariatach, wyszukiwania, kupowania i czytania serii o Krabach Guya N. Smitha, aż mi się morda cieszy. A jak patrzę na okładkę „Pełzającej Śmierci” to niemal się ślinię z zachwytu.

pelzjaca smierc

Oczywiście możecie spodziewać się recenzji. Ale zanim to nastąpi, radzę Wam wskoczyć na Allegro i skorzystać z tego, że teraz można kupić tę pozycję za grosze: http://allegro.pl/pelzajaca-smierc-tomasz-mordumx-siwiec-horror-i6812207709.html