Obraz 3D – Andrzej Mleczko

Autor: Andrzej Mleczko
Tytuł: Obraz 3D
Wydawnictwo: Iskry
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 176

Wady:

– trochę powtórek z innych publikacji
– za szybko się kończy

Zalety:

– fajne cytaty

3d

Obraz 3D rozpoczyna się krótkim, ale ciekawym tekstem odnośnie odwiecznej rywalizacji słowa i obrazu.To pewnego rodzaju odmiana, w stosunku do poprzednich książek.

Konstrukcja całej książki jest niezwykle prosta i spójna. Po lewej znajduje się cytat, a po prawej stronie, humorystyczny obrazek.

Pomimo iż publikacja jest stosunkowo długa, bo posiada prawie 180 stron, to wydaje mi się krótsza niż inne. Mam wrażenie, że przemknęłam przez nią szybciej, niż przez inne, dotychczas przeczytane. Możliwe, że tylko mi się wydaje, bo bardzo mi się podobała. Wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Przypuszczam, że dzięki tym cytatom. Były wybierane raczej losowo, jednakże niemal wszystkie trafiły do mnie, dzięki czemu lektura wydawała mi się wyjątkowo dobra.

Racja, jest tu kilka powtórek z innych publikacji, ale nie wiele. Co innego jest tu wadą. I to potworną wadą. „Obraz 3D” zdecydowanie za szybko się kończy. To jedna z lepszych pozycji autorstwa Mleczki. Powinna być dłuższa. Niestety, jak to mówią, „to co dobre, szybko się kończy.”
Za książkę dziękuję wydawnictwu:

Wydawnictwo Iskry