Kfason 7 nadciąga!

Dobra, właśnie do mnie dotarło, że to już 7 edycja. Wiedziałam, że już trochę tych Kfasonów było, że już tam się działo w tym Krakowie od kilku lat. Ale jakoś ta siódemka była taka nie do końca uświadomiona. I teraz, patrząc sobie na nowy, świeżutki plakat, obserwując tę cyfrę, zwyczajnie jestem pod wrażeniem! Nie tylko plakatu, ale też tego, że to się dzieje konsekwentnie tyle lat…

received_915068138849605

Patrząc na program, widzę też, że z roku na rok pojawia się co raz więcej intrygujących, nowych nazwisk. A same treści, które mają być tam prezentowane dotyczą już nie tylko głównie literatury, ale też rozciągają się na inne obszary. Także każdy ma szansę odnaleźć tu coś dla siebie. Sami sobie zobaczcie.

received_1542872789186189

Oczywiście agapilecka.pl niezmiennie, od kilku lat jest partnerem medialnym akcji, więc jakieś newsy i informacje będziecie ode mnie otrzymywać – jak co roku. A czy fizycznie pojawię się na miejscu? Czy będę w tym roku w Krakowie? To nadal jest jeszcze niewiadoma. Póki co, rozważam tę opcję. Gdy podejmę decyzję, dam Wam znać. Niemniej Was zachęcam, bo impreza z roku na rok ma co raz większy rozmach, mimo to, że jest darmowa i są tam mile widziani wszyscy, jedyny warunek to ukończenie 16. roku życia.