Halloween w stu słowach

Jest! Doczekaliśmy się! Właśnie ukazał się konkursowy e-book pełen drabbli z okazji Halloween. Zawiera on nie tylko teksty zwycięskie czy wyróżnione. To miks wszystkich nadesłanych z tej okazji stusłówek – w sumie ponad 80 tekstów, od różnych autorów. Oficjalny e-book z numerem ISBN i wszelkimi, profesjonalnymi bajerami.

Jak już wiecie, jakimś cudem udało mi się dołączyć do zacnego grona zwycięzców. Czy słusznie czy nie, to już Wy oceńcie. Już teraz mogę zdradzić, że moich słów nie ma tylko 100. Możecie przeczytać ich aż 700. Czyli po 100 w 7 różnych tekstach. A są to:

Lany Halloweenek
Nagłe rozstanie
Rasistowski przesąd
Wolę starszych
Współczesna czarownica
Świąteczna miłość
Świąteczne porządki

halloween-w-stu-slowach-okladka1

Oczywiście moje króciusie formy, to nie wszystko co tam na Was czeka. Pozostali autorzy (czyli jeszcze sztuk: 32), również czymś Was uraczyli. Zdjęcia, biografie piszących. Wszystko jest. Ładnie, pięknie, w formatach pdf, epub, mobi.

No i najważniejsze, wszystko to za darmo. Możecie się częstować i łykać szybko lub delektować powolutku. W zależności od Waszych upodobań. Jednakże niezależnie od tego jak czytacie i z jakich powodów to robicie, fajnie by było poznać Waszą opinię na ten temat. Nie mogę wypowiadać się tu za wszystkich autorów, ale ja chętnie poznam Wasze zdanie. Jestem ciekawa co myślicie o moich tekstach lub też ogólnie, o całej antologii, której patronuję.

Łapcie, pobierajcie tu:
https://drive.google.com/file/d/1KTO5FnlVHTA_iLHhtnCIXNWlozOgDtBW/view?fbclid=IwAR2UgZWizOU2J0NuQUPmfO6cBcdwws-9uGJr9MpkdR-oDlv0a_4WwwGfllA

Smacznego!