Brama – pierwszy numer już niebawem!

Tak, tak, dobrze widzicie! Nadszedł właśnie ten czas, że można już powiedzieć: „Niebawem pierwszy numer Bramy!” A nawet wykrzyknąć można. Albo i zaśpiewać jak ktoś ma ochotę, śmiało!

Jak ktoś nie wie, to mówię, że Brama to nowe czasopismo grozo- fantastyko- coś. Czyli to co mi najbliższe – znów kręcimy się w okolicach horroru. Poza tym, że będą tam opowiadania, będą także artykuły, recenzje i inne fajne rzeczy. Także czekamy, czekamy bardzo.

Autorem okładki do pierwszego numeru jest Петър Станимиров (Peter Stan). I okładkę Wam pokażę, bo prezentuje się na prawdę nieźle!

brama1

A co w środku?
Tematem przewodnim są wampiry, jak nie trudno się domyślić.

Opowiadania do tego numeru napisali między innymi:
Agnieszka Kwiatkowska
Wojciech Gunia
Piotr Kulpa
Jarosław Turowski

Poza tym, znajdziemy tam także artykuł, który napisała Alicya Rivard: „Śladem krwawej legendy”, a także „Wampir klasyczny” Anny Dymnej, która urzekła mnie swoim tekstem z próbnego „numeru zero„.

Oczywiście mnie także nie mogło tam zabraknąć. Już niebawem, będziecie mogli zapoznać się z moją recenzją gry planszowej „Pokój 25” od wydawnictwa Rebel. W numerze jest cudowny dział „gry bez prądu” i tam właśnie pojawi się mój tekst.

Bardzo skrótowo, bardzo pobieżnie, ale myślę, że wystarczy tyle informacji. Niebawem powinna ruszyć przedsprzedaż, zatem śledźcie Facebook’a, żeby nic nie przegapić.

A tymczasem, z okazji święta pracy, lecę do pracy. Bo ktoś musi pracować, aby inni mogli się obijać, czytać mojego bloga itp. Wesołych świąt! 😉