Stemplarnia Marian Jaroszek – Gdańsk

Zawsze chciałam mieć fajną pieczątkę. Mówiąc fajną, mam na myśli fajną, a nie z jakimiś tam tytułami naukowymi i innymi pierdołami, które niemal każdy teraz ma lub bez problemu mieć może. W końcu zrobiłam logotyp i pewnego dnia do głowy wpadła mi myśl: „A, strzelę sobie pieczątkę”!

Jak postanowiłam, tak zrobiłam. Przeszukałam neta, wybrałam jedną z bliższych, a zarazem najlepiej prezentujących się opcji. W ten oto sposób wylądowałam w Stemplarni w Gdańsku.

Choć na stronie oferta wydaje się być uboga, ograniczona wyłącznie do pieczątek, tak wnętrze, asortyment i wiedza właściciela (chyba właściciela), aż zdają się krzyczeć: „tu zrobisz wszystko!”
I tak to wygląda, jakby tam można było załatwić wszelkie biurowe potrzeby. Ja zaspokoiłam póki co jedną. I to nawet nie potrzebę, a zachciankę. No i mam takie fajne coś.

pieczatka

Ów sklep/ miejsce jest jednym z partnerów stemplarskich Trodat. Na pieczątkach się nie znam, ale znam się na sobie. Wiem, że z łatwością rozwalam rzeczy. Swojej pieczątki jeszcze udało mi się nie rozwalić. Żyje i ma się dobrze. W dodatku działa i ładnie się odbija. Zatem dla mnie to jest wystarczający wyznacznik tego, że robota została dobrze wykonana, a automaty pieczątkowe Trodata są spoko. Zobaczymy kiedy mi ta zabawka wybuchnie, rozpadnie się i w jakich okolicznościach to nastąpi. Póki co śmiało mogę powiedzieć, że wykonanie jest dobre, działanie zadowalające. A no i jak jesteście z Trójmiasta, to polecam i nawet adres podaję tym leniwym:

STEMPLARNIA MARIAN JAROSZEK
80-844 Gdańsk
ul. Podwale Staromiejskie

pieczatka2

Dlaczego o tym piszę? A no dlatego, że jak coś jest dobre, to warto o tym mówić. Jak coś jest godne polecenia, to warto to polecać. Niestety w życiu jest tak, że większość opinii pisanych przez klientów, to te negatywne. Jeśli coś się komuś nie spodoba, to zaraz rzuca się do internetu, aby oznajmić całemu światu jaki jest niezadowolony. A jak się spodoba to co? Nic, zupełnie nic. W większości przypadków przemilczy sprawę.

Dlatego też jak coś mi się podoba, będę o tym pisać. Tu podobał mi się profesjonalizm, konkretne doradztwo, szybkość, wykonanie. Chyba nawet nie mam do czego się przyczepić, więc z czystym sumieniem mogę polecić miejsce. A sama z pewnością tam wrócę, jeśli będę mieć coś jeszcze ciekawego do zrobienia.