Mleczny Wtorek – Galeria Autorska Andrzeja Mleczki

Dziś wyjątkowo, dlatego też z lekkim opóźnieniem, ale jestem!
Otóż z racji mojego urlopowania się i pobytu w poprzedniej stolicy Polski, postanowiłam udać się w ciekawe miejsce, które i Wam może się spodobać. Mam na myśli Galerię Andrzeja Mleczki, która znajduje się w Krakowie. A konkretniej: na ul. Św. Jana 14.

wejscie

Niewielkie pomieszczenie, ale za to wielki asortyment. Można kupić, a także pooglądać i poczytać twórczość autora. Są koszulki, kubki, mnóstwo pocztówek, książek. A jak ktoś ma ochotę, to wcześniej może się skontaktować i poprosić o daną publikację z autografem. Miejsce na prawdę przyjemne, a i ceny nie są aż tak powalające, jak można by się spodziewać, tym bardziej, że lokalizacja jest bardzo dobra, blisko głównego rynku.

duzy

Przyznam, że wcześniej o owej galerii nie słyszałam, stąd też pomysł na tę notkę. Jeśli ktoś z Was będzie akurat w Krakowie, to myślę, że warto zajrzeć, aby chociaż zobaczyć jak to wygląda. Ja zajrzałam i nie żałuję.

sklad

I myślę, że Wy także mojej wizyty nie będziecie żałować. Zdobyłam tam co nieco i dzięki temu niebawem ruszy mały konkurs, abyście i Wy mogli się obłowić w Mleczne produkcje. Póki co idę się wakacjować dalej, śledźcie info o konkursie, a już w przyszły wtorek, kolejna Mleczna recenzja! 😉