Mleczny KONKURS! – Wygraj publikacje Mleczki!

Dziś wtorkowa, notka specjalna. Tak jak kiedyś obiecałam, będzie konkurs. Do wygrania będzie super, hiper, ekstra fajna książka autorstwa Andrzeja Mleczko. Ale nie powiem jaka, bo to właśnie jest zadaniem konkursowym. Nie lubię konkursów, z samym udostępnianiem, dlatego będzie tak.

mleczny konkurs

Zadaniem konkursowym jest odgadnięcie, jaka książka jest do wygrania. Podpowiem, że jest to któraś z listy, którą podawałam na początku Mlecznego cyklu (http://agapilecka.pl/blog/mleczny-wtorek/).
Spośród osób, które odgadną poprawnie, zostanie wylosowany jeden szczęśliwiec. Oczywiście jak nie trudno się domyślić, strzelać można tylko raz.

Dorzucę jeszcze bonusa, żeby Ci co w zgadywance nie zabłysną, też mieli szansę coś zdobyć. Wszyscy, niezależnie od tego czy odgadną czy nie, mają szansę wygrać mniejszą publikację, ale za to z autografem. Nie, nie moim, autora!

A teraz instrukcja, co i jak po kolei, żeby nie było, że kogoś zdyskwalifikować trzeba 😉

1. Polub stronę agapilecka.pl na Facebooku ( https://www.facebook.com/agapileckapl ).
2. Udostępnij publicznie post ze zdjęciem i informacją odnośnie konkursu, żeby Twoi znajomi też mieli szansę wygrać.
3. W komentarzu pod tą notką (http://agapilecka.pl/blog/mleczny-konkurs-wygraj-publikacje-mleczki/ ) odgadnij tytuł książki, którą możesz wygrać. (Pamiętaj, aby podać swój adres mailowy, posłuży on do kontaktu w razie wygranej.)

Kiedy będą wyniki?
Myślę, że w najlepszym możliwym terminie: Mikołajki. Wtedy wszyscy chcą dostawać i rozdawać prezenty, więc ja też. A może nastrój mi się udzieli i dorzucę coś jeszcze? Kto wie…

Zatem czas na zgadywanki macie do 5 grudnia 2014, do północy. 6 grudnia ktoś z Was otrzyma pięknego maila z informacją o wygranej.

To co, wszystko jasne? Jak nie, to pytajcie, śmiało. A jak wszystko wiadomo, to już, zapraszam do zgadywania! Powodzenia! 😀