Misterium Grozy – Wydanie II

Już dziś drugie wydanie audycji Misterium Grozy. W zasadzie to trwa ono w tej chwili, zatem końcówkę jeszcze macie szansę złapać w Radiu Internetowym Panteon.

Natomiast jeśli tak jak ja nie mieliście szansy odsłuchać „na żywo”, to całość będzie można sobie ściągnąć później i odsłuchać w dogodnym terminie.

A co jest w nowej audycji?

misteriumgrozy2

Wiem tylko tyle co Wy, czyli to, co wyczytałam na „plakacie”. No dobra, skłamałam, wiem trochę więcej, bo już kilka dni temu miałam przyjemność odsłuchać audiobooka, który jest w audycji. I powiem Wam, że Krzysiek odwalił kawał świetnej roboty, czytając i umuzyczniając moje opowiadanie. Opowiadanie, które część osób miała już szansę poznać, bo było już publikowane. Mam na myśli tekst pod tytułem „Tajemnica”, który znalazł się w pierwszym numerze magazynu „Krypta”.

Także jak ktoś nie lubi czytać, to zapraszam do słuchania.
Jeśli ktoś nie miał okazji przeczytać, to zapraszam do słuchania.
A jeśli ktoś miał okazję przeczytać, to dla odmiany, także zapraszam do przesłuchania, bo czytanie to jedno, a słuchowisko to zupełnie inna, w dodatku zajebista sprawa.

Co do reszty audycji, nie mam pojęcia co tam się dzieję, ale z pewnością w wolnej chwili to sprawdzę. Póki co, wracam do pracy, bo mi się dzieciaki pozabijają, a jeden ranny na dzień wystarczy, więcej będzie źle w statystykach wyglądać 😛

No, a audycja czeka tutaj:
http://www.korsarz-art.nazwa.pl/baza/misterium_grozy_wyd2.mp3