Kfason 8. w pandemicznym stylu

Październik od kilku lat kojarzy mi się jednoznacznie. Samotna wyprawa na drugi koniec Polski. Szwendanie się po moim ukochanym Krakowie. Spotkania z fajnymi ludźmi. I przede wszystkim: Krakowski Festiwal Amatorów Strachu, Obrzydzenia i Niepokoju.

Tym razem październik będzie inny. Ja nie będę w Krakowie. Ale nie tylko ja, bowiem cała Kfasonowa akcja zostanie dostosowana do pandemicznych czasów jakie nastały. Magda Paluch podjęła trudną, aczkolwiek w moim odczuciu najlepszą możliwą decyzję, przenosząc wydarzenie do sieci.

Zatem Kfason będzie, ale nie taki, jaki znamy. Będą dyskusje, wykłady i inne bajery. Jednakże to wszystko z jednego piętra (w końcu mamy to co chcieliśmy od lat – jedno piętro, jeden panel: nie trzeba wybierać na co iść!). Oczywiście z piętra pierwszego, dobrze już znanego, bowiem to jest to miejsce z którego emitowany był streaming. Wszystkie oficjalne Artetekowe dyskusje, będziemy mogli oglądać na YouTubie. A oto co się wydarzy:

Podrzucam link do kanału, gdzie będziecie mogli oglądać na bieżąco:

https://www.youtube.com/channel/UCs2PBdL7AA-KnuXnZLkCBKA?fbclid=IwAR2GUQ68Qi5pRSMVzNtYvdcDbgPl0L9JtBwmbda4TbBfoQkRjyKIGCSlU9Q

No i rzecz najważniejsza: kiedy? Sobota, 10 października 2020 o 11:00 – 21:00

Możecie też wskoczyć sobie do wydarzenia na fejsie.

No i generalnie to tyle co Wam chciałam przekazać.

Mnie w tym roku na Kfasonie niestety nie będzie. Tzn. ani w Krakowie, ani też na bieżąco na YT. Generalnie jeszcze nie wiem gdzie będę tego dnia, ale prawdopodobnie będę gdzieś bez internetu. Zatem w tym dniu jestem z Wami tylko (albo aż) duchem. No i oczywiście partnerzę medialnie, niezmiennie, od kilku lat.

Bawcie się dobrze, trzymajcie się zdrowo, abyśmy na kolejnych edycjach mogli spotkać się na żywo (a także żywi!)