Labyrinth: Paths of Destiny III Edycja PL – Wspieram.to

Czy pamiętacie grę Labyrinth: Ścieżki Przeznaczenia? Nie? To lepiej sobie przypomnijcie, bo właśnie ruszyła kampania na wspieram.to. Wydawnictwo Let’s Play rusza z nową, ulepszoną odsłoną. Już niebawem na Waszych stołach może pojawić się trzecia, jeszcze lepsza edycja Labyrinthu!

characters_cup

Tutaj możecie przeczytać moją recenzję drugiej edycji: Labyrinth: Ścieżki Przeznaczenia

Team 0

A co zostało zmienione w trzeciej edycji?
– ulepszona mechanika gry (poprawione kilka błędów)
– podrasowane zdolności postaci (lepszy balans)
– czytelniejsza tabela przedmiotów zamiast kart
– lekko pomniejszone kafelki (gra zmieści się na większości standardowych stołów)
– mniejsze pudełko (teraz grę zmieścisz choćby w plecaku)
– solidny dział FAQ na stronie www (będzie dostępny wraz z premierą gry)

Mało tego, teraz gra będzie w czterech językach. Wydawnictwo oferuje nam język: polski, angielski, niemiecki i hiszpański. Świetna opcja na naukę lub też do gry z obcojęzycznymi znajomymi!

BOX1

Zbiórka na wspieram.to trwa zaledwie od paru dni. Do końca akcji zostało 27 dni, a wpłacona kwota już przekroczyła minimum, na tę chwilę uzbierane jest 190%!
Oczywiście nie jest tak, że płacicie i nic z tego nie macie. Dokładacie się do tego interesu i w zależności od Waszego wkładu, otrzymujecie grę i różnego rodzaju bonusy. O tym jakie to są bonusy, można oczywiście poczytać na stronie akcji, aby wybrać ten, który Wam najbardziej odpowiada.

Labyrinth_3rd_plansza_bez_tla

Niedawno była przeprowadzana akcja croudfundingowa na niemieckim portalu. Labyrinthowi udało się uzbierać ponad 16 tysięcy Euro. Nieźle, co? A to chyba coś znaczy, nie? Przykładowo znaczy to, że gra ma rzeszę fanów i cieszy się sporą popularnością. Z resztą, nic dziwnego, nagrody za grę roku, nie dostaje się tak bez powodu, prawda?

Gra Roku 2012 Wyróżnienie Graczy

Po zapoznaniu się z drugą edycją, po licznych partiach, kibicuję zbiórce. Kibicuję do tego stopnia, że agapilecka.pl jest jednym z patronów medialnych nowej edycji. Z całej siły trzymam kciuki za powodzenie akcji, śledzę co się tam wyprawia i cieszę się, na każdy wzrost pieniędzy a tym samym odblokowanie nowych bonusów, dostępnych do gry.

SAM_3684

Myślę, że nie ma sensu się tu dłużej rozpisywać. Wszystko co istotne, uwzględnione jest w opisie całej akcji. Wskakujcie: https://wspieram.to/labyrinth

Trzeba działać, trzeba walczyć, bo jest o co! 😉

LetsPlayLogo