Tchnienie Grozy #75: Agnieszka Pilecka – Zmywarka

Ponad rok temu, w pierwszym numerze magazynu Histeria, ukazało się moje opowiadanie pt. „Zmywarka„. Były osoby, które je czytały, ale zapewne więcej było tych, którym przeczytać się nie chciało. I tym z drugiej grupy, śpieszę na ratunek!

Znacie internetowe słuchowisko Tchnienie Grozy? Jak nie znacie, to myślę, że najwyższy czas poznać, tym bardziej, że taka super okazja się przytrafiła. Moje opowiadanie zostało przerobione na słuchowisko. Możecie zapoznać się z nim tutaj:

Tchnienie Grozy #75: Agnieszka Pilecka – Zmywarka

tchnienie grozy

Powiem Wam coś jeszcze. Nie lubię słuchać. Ani radia, ani audiobooków, ani żadnych takich. Wolę czytać. Biorę książkę i jestem szczęśliwa. Słuchanie nie jest dla mnie. Ale przed chwilą założyłam słuchawki, odpaliłam youtube’a i przesłuchałam to, co stało się z moim opowiadaniem. I powiem Wam, że chyba jednak zmienię zdanie. Chyba jednak słuchanie jest spoko.

To co robi Jacek Brzezowski z projektem Tchnienie Grozy, to jest mistrzostwo jak dla mnie. W życiu tak dobrze nie bawiłam się przy swoim tekście. No, może poza pisaniem go. Ale tak przeczytany, ton głosu, zmiana głosu, muzyka, którą tworzył z nim Błażej Lindner… Jak dla mnie rewelacja. Jestem zachwycona tym, co zrobiliście z moim tekstem. Jestem zachwycona ogólnie tym, co robicie. Dziękuję Wam za to i proszę, twórzcie dalej! Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś, w przyszłości, będziemy mieli okazję współpracować.

A całą resztę zainteresowanych, zapraszam na stronę Tchnienia Grozy i do słuchania oczywiście!

I co, podoba się? 😉