Labyrinth: Ścieżki Przeznaczenia – zapowiedź!

lets_play_labyrinth_logo_bez_tla

Labyrinth: Ścieżki Przeznaczenia to gra wyczekiwana już bardzo długo, nie tylko przeze mnie. To druga edycja gry, która w 2012 roku otrzymała „Wyróżnienie graczy”.

I w końcu, można powiedzieć, że się doczekaliśmy. Już prawie! Już za moment będzie dostępna. Premiera gry odbędzie się na Pyrkonie w Poznaniu 24-26 kwietnia 2015, gdzie będzie można się z nią zaznajomić a także ją kupić.

Za wiele nie powiem o tej planszówce, bo za wiele jeszcze o niej nie wiem. A to co wiem jest pobieżne i przeze mnie jeszcze nie testowane. Także przebieram nogami, czekam na premierę i na mój piękny egzemplarz. Jak już dorwę go w swoje łapy, to się z nim zapoznam dogłębnie, pobawię się i z pewnością napiszę o swoich wrażeniach, co może i Was zachęci do kupna.

plansza - Z1 - bez tla1

A póki co, zachęcić Was mogą mega promocje. I to na prawdę fajne promocję. Kupując w przedsprzedaży można zakupić sam Labyrinth z bonusami, albo dwa Labyrinthy. Albo pakę imprezową w której jest Labyrinth, Swing i Melanżeria. Całkiem dobry deal. Z resztą co ja tam będę gadać, tutaj macie przedsprzedażowe informacje i promocje: LINK

No i oczywiście informacje podstawowe:

Liczba graczy: 2 – 6 osób
Wiek: od 8 lat
Czas Gry: 30 – 60 minut

I rzecz ważna, jeśli nie najważniejsza czyli… Kto jest odpowiedzialny za to zamieszanie?

LetsPlayLogo

Twórcy gry zrobili też krótki trailer, możecie go obejrzeć tu: Labyrinth: Ścieżki Przeznaczenia TRAILER

I myślę, że ów trailer mówi dużo. Według mnie wystarczająco, aby zachęcić do tego typu rozrywki. Także czekam, czekam, czekam!

A Wy czekacie?